Blog

Wykładziny do biura - na co zwrócić uwagę?

Wykładziny do biura - na co zwrócić uwagę?

biuro, wykladziny do biura, na co zwrocic uwage, wazne elementy, zagospodarowanie biura, wymogi wykladzin, trwale wykladziny

Biuro jest miejscem, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu. Warto, aby jego wystrój był nie tylko atrakcyjny, ale także trwały. Materiały, które wykorzystują projektanci, mają wytrzymać jak najdłużej, nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych. Mowa tutaj także o nawierzchni, gdzie najpopularniejszym sposobem jej wyłożenia jest wykładzina. Jak ją dobrać i na co zwrócić uwagę? Odpowiedź znajdą Państwo w naszym artykule.

Maty antypoślizgowe - do czego służą i jak się je stosuje

Maty antypoślizgowe - do czego służą i jak się je stosuje

mata, mata pod dywan, mata antyposlizgowa, siatka pod dywan, siatka pod chodnik, zabezpieczenie dywanu

Latające dywany robią wrażenie w bajkach, ale w domu byłyby raczej niepraktyczne. Lepiej, żeby leżały na swoim miejscu, w czym pomoże podkładka antypoślizgowa. Tak jest bezpieczniej, a odkurzanie dywanu sprawia mniejszy kłopot. Poniżej przedstawiamy sposób montażu i dopasowanie maty do wybranego produktu.

Poczuj wiatr we włosach i odpocznij na swoim tarasie

Poczuj wiatr we włosach i odpocznij na swoim tarasie

dywan sznurkowy, dywan na taras, na balkon, klimatyczny taras, letnie balkon, aranzacja balkonu, dywan nowoczesny, dywany nowoczesne

Lato jest zbyt krótkie, by tracić choć jeden wieczór, siedząc w domu. Zamiast spędzać czas w fotelu, przygotuj swoją strefę wypoczynku na zewnątrz. Nieważne, czy masz do dyspozycji niewielki balkon na siódmym piętrze wieżowca, zadaszoną loggię w starej kamienicy, czy taras z widokiem na ogród. Stwórz swoje miejsce, w którym się zakochasz.

Letni salon na tarasie w trzech odsłonach

Letni salon na tarasie w trzech odsłonach

dywan na taras, dywan na balkon, odpoczynek, letni odpoczynek, piknik, dywan nowoczesny, sznurkowy dywan, aranzacje na balkon i taras, letnie inspiracje

Aranżacja letniego salonu to coraz modniejszy sposób na wyjście z zamknięcia, by odetchnąć pełną piersią, spojrzeć na zieleń i wypić poranną kawę w przyjemnym otoczeniu. Przenoszenie pokoju dziennego na taras w sezonie letnim albo tworzenie całorocznego miejsca relaksu w „ogrodzie zimowym” to doskonałe sposoby na powiększenie mieszkania. W takich warunkach nie trzeba wyjeżdżać na wakacje, by poczuć zapach lata.

Wakacyjne wzory na dywanach i chodnikach

Wakacyjne wzory na dywanach i chodnikach

dywany, dywany rugito, dywany nowoczesne, nowoczesne dywany do salonu, dywan na lato, letnie aranzacje, balkon i taras, dywan na balkon, dywan na taras, taras na lato, lato na balkonie

Zatrzymać wakacje na dłużej? Dlaczego nie! Otocz się pięknem letnich motywów, kolorów i dekoracji, które niosą ze sobą potężną dawkę dobrego samopoczucia, humoru i pozytywnego nastroju. Jakie wzory są w tym sezonie najmodniejsze i czym się kierować przy wyborze dywanu?

Letnie aranżacje z dywanem w tle

Letnie aranżacje z dywanem w tle

dywan, dywan sznurkowy, dywan nowoczesny, dywan na taras, dywan na balkon, dywan orientalny, dywan dubai, wzorzyste dywany

Miłośnicy lata, słońca i wakacyjnej swobody z pewnością nieraz marzyli o tym, by zatrzymać czas i przedłużyć błogie chwile spędzane w ciepłym klimacie. Dlaczego zatem nie zaaranżować przestrzeni domu tak, żeby przywoływać letnie wspomnienia nie tylko wtedy, kiedy słońce świeci za oknem? Podpowiadamy, jak urządzić pokój w letnim stylu z pogodną aurą w pakiecie.

Czy wybór materiału ma znaczenie?

Czy wybór materiału ma znaczenie?

wybor matrialu, material dywanu, dywan welniany, dywan z welny, wady i zalety, plusy i minusy

„Dywan powinien być przede wszystkim ładny” - twierdzi część osób i skupia się głównie na wzornictwie, lekceważąc kwestie wykonania. Różnica w cenie pomiędzy dywanami z poszczególnych materiałów może być naprawdę znacząca, dlatego wiele osób wybiera tańsze rozwiązania w poczuciu oszczędności. Może być to jednak oszczędność pozorna, zwłaszcza w tych przypadkach, gdy zależy nam na produkcie wysokj jakości, który pozostanie z nami na dłużej. Brak tej świadomości może wiązać się z rozczarowaniem, gdy nasz dywan zniszczy się już po jednym sezonie.

Zachowaj lato na dłużej - 3 propozycje dywanów

Zachowaj lato na dłużej - 3 propozycje dywanów

dywany nowoczesne, nowoczesny dywany, 3 propozycje, propozycje na lato, dywany na lato, patio, maya

Lato kojarzy się z beztroską, dobrą pogodą i dalekimi podróżami. Dla wielu z nas jest to ulubiona pora roku. Pragniemy więc zachować niepowtarzalny klimat wakacji jak najdłużej. Wybierając dywan zainspirowany letnimi motywami, możemy cieszyć się pogodną atmosferą przez cały rok. Sprawdź, jakie wzory i kolory pomogą Ci przywołać letnie wspomnienia nawet w pochmurne dni.