Zwiń

Kolory

Cena

Kształty

Rozmiary

Zwiń wszystkie filtry

Kolory

Kształty

Wysokość runa

Cena

Rozmiary

Niestety nic nie znaleźliśmy. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Wykładziny dywanowe, to doskonała osłona na domowe podłogi. Rozmieszczone w miejscach przechodnich i najczęściej uczęszczanych, przyczynią się do zachowania całej podłogi w jednakowym stanie. Czasami zdarza się, że na podłodze znajdą się twarde drobinki, takie jak piasek, wniesiony z zewnątrz, sól, czy żwirek z kociej kuwety. Niezauważone, mogą przyczynić się do powstawania rys i mikro uszkodzeń na powierzchni lakieru do drewna, lub powłoki kafelków.

Wykładziny- ochrona podłogi

Ze względu na ceny nowych paneli lub terakoty, warto zdecydować się na niedrogą i skuteczną osłonę, jaką stanowią wykładziny domowe. Zwłaszcza posiadacze podłóg drewnianych mogą wiele skorzystać na ich nabyciu. Wykładziny dywanowe nie tylko osłaniają przed nadmiernym wycieraniem się niektórych stref podłogi, ale chronią także przed ewentualną wilgocią, wnoszoną do domu na butach. Ma to znaczenie nie tylko w przypadku drewna, ale również podłóg kafelkowych, których fugi bywają wrażliwe na długotrwały kontakt z wilgocią.

Wykładziny dywanowe- ozdoba domu

Nowoczesne wykładziny dywanowe- domowe to produkty o wysokiej estetyce. Można dobrać je do każdego rodzaju pomieszczenia. Jednokolorowe, starannie wykończone wykładziny domowe sprzyjają współczesnym i klasycznym aranżacjom wnętrz. Stanowić mogą także tańszą i łatwiejszą w utrzymaniu alternatywę dla dywanów. Ceny,w jakich oferowane są wykładziny dywanowe, często skłaniają klientów do kupna wysokiej jakości wykładzin zamiast dywanów. Elegancko prezentujące się wykładziny domowe coraz częściej stają się elementem wyposażenia gustownie i starannie zaaranżowanych wnętrz. Zwłaszcza produkty typu „shaggy” są popularną ozdobą wielu łazienek i sypialni, sprzyjając komfortowi bosych stóp. Kolejną zaletą jest czyszczenie wykładziny,będące prostszym i szybszym procesem, niż w przypadku większości dywanów.

Wykładziny dywanowe- jak je czyścić

Wybierając wykładziny do domu, nie trzeba martwić się o ich skomplikowaną lub czasochłonną pielęgnację. Wystarczy odkurzać je raz w tygodniu i od czasu do czasu myć na mokro np. za pomocą odkurzacza wyposażonego w taką opcję. W wielu sklepach znajdziemy także środki do mycia wykładzin i dywanów w postaci proszku, który po wniknięciu w powierzchnię produktu, zbierany jest następnie odkurzaczem. Pamiętajmy też o tym, aby dobrze zmywać lub odkurzać substancje czyszczące wykładziny dywanowe, ponieważ niektórzy domownicy (jak np. małe dzieci i zwierzęta), mogą mieć z nią bezpośredni kontakt. Jeżeli wybierzemy mycie na mokro, ważne jest skuteczne osuszenie wykładziny. Można w tym celu skorzystać ze światła słonecznego, które sprzyja zapobieganiu rozwoju drobnoustrojów.

Wykładziny dywanowe - ceny i jakość wykonania

Oferowane przez nasz sklep wykładziny dywanowe- domowe wykonane są z bardzo trwałego materiału, jakim jest polipropylen. Sprzyja on długowieczności produktu oraz łatwemu pozbywaniu się zabrudzeń. Dzięki jego wykorzystaniu, cenywykładzin są niewielkie, za to ich wytrzymałość i estetyka utrzymują się na bardzo wysokim poziomie.