Zwiń

Kolory

Cena

Kształty

Rozmiary

Zwiń wszystkie filtry

Kolory

Kształty

Wysokość runa

Cena

Rozmiary

Wycieraczki gumowe pod drzwi

Prezentujemy praktyczne wycieraczki gumowe pod drzwi. Nasz produkt cechuje się elastyczną powierzchnią i jest prosty w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu szybko oczyścisz obuwie i zachowasz porządek w lokalu.

Rozmiar Cena
0.40*0.60 18.99 zł
0.50*0.80 39.99 zł
0.50*1.00 48.99 zł
0.60*0.80 52.99 zł
0.75*1.00 94.99 zł
0.80*1.20 99.99 zł
1.00*1.50 142.99 zł
1.00*2.00 299.99 zł
Rozmiar Cena
0.40*0.60 15.99 zł
0.50*0.80 35.99 zł
0.50*1.00 45.99 zł
0.80*1.20 87.99 zł
1.00*1.50 130.99 zł

Wycieraczki gumowe wejściowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli na zminimalizowanie ryzyka poślizgnięcia a także pomoże zachować porządek w budynku.

Wycieraczki gumowe często wspomagają wstępny etap oczyszczenia obuwia. Kolejnym krokiem jest skorzystanie np. z wycieraczki materiałowej już we wnętrzu budynku. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, w biurach oraz w sklepach i pomaga utrzymać czystość w danym lokalu użytkowym.

Wycieraczki gumowe pod drzwi niełatwo się przesuwają- guma doskonale przytwierdza wycieraczkę do podłoża, co czyni z niej jeden z najlepszych materiałów, z których może być wyprodukowana wycieraczka. Tego typu wycieraczki precyzyjnie, w sposób mechaniczny oddzielają zanieczyszczenia, błoto, liście i śnieg od podeszwy. Nabycie wycieraczki gumowej minimalizuje ryzyko pozostawienia na obuwiu zabrudzeń i wniesienia ich do budynku. Ponadto dobrze przytwierdzona do podłoża wycieraczka, zwiększa bezpieczeństwo i komfort jej użytkowania.

Wycieraczki gumowe- idealne na niepogodę

Wycieraczki gumowe pod drzwi zaprojektowane są tak, by umożliwić odpływ cieczy- co ma duże znaczenie podczas opadów atmosferycznych. Nabycie takiej wycieraczki to rezygnacja z konieczności ciągłego sprzątania, zwłaszcza w budynkach użytkowych, z których korzysta duża liczba ludzi. Wycieraczki gumowe wspomagają również czyszczenie obuwia z toksycznych substancji, bakterii i innych mikroorganizmów. Nieświadomie możemy wnieść do budynku jaja pasożytów- wycieraczki zatrzymują te zanieczyszczenia, zapobiegając ponadto rozprzestrzenianiu się szkodliwych związków chemicznych.

Solidnie wykonane wycieraczki gumowe wejściowe zdają egzamin zarówno na posesjach domów jednorodzinnych, przed blokami czy kamienicami, jak i również przed lokalami użytkowymi. Mowa tu o siedzibach firm, obiektach biurowych, sklepach, restauracjach czy galeriach handlowych. Ten typ wycieraczek najskuteczniej usuwa mocne zabrudzenia z obuwia, takie jak: błoto, glinę, zbitki z liści i grudek ziemi. Ponadto stają się nieocenione podczas okresu jesienno- zimowego, w którym powierzchnie podłóg bardzo szybko ulegają zabrudzeniom. Wycieraczki gumowe pozwalają na skuteczne czyszczenie butów między innymi dzięki perforacjom i rowkom ułatwiającym mechaniczne usuwanie zanieczyszczeń.

Proste i praktyczne wycieraczki wejściowe

Wycieraczki gumowe cechuje prostota wykonania- są to wycieraczki uniwersalne, które wpasują się w każde otoczenie. Niezależnie od tego- jaki jest styl wykończenia domu czy lokalu, te wycieraczki są nienachalne estetycznie, uniwersalne pod kątem aranżacyjnym i przede wszystkim spełniają określoną funkcję- chronią budynek przed zabrudzeniami.

Dzięki gumowym wycieraczkom można skutecznie oczyścić obuwie z pozostałości organicznego podłoża, np. z gliny, błota, drobnych kamyków i trawy. Przy nabywaniu wycieraczek warto sprawdzić, czy są one wykonane z dobrej jakości materiału, który nie ulegnie uszkodzeniu z powodu działania wysokich lub niskich temperatur, a także należy się upewnić, że materiał nie ulega zniekształceniom pod wpływem intensywnych opadów atmosferycznych. Wejściowe wycieraczki gumowe, które można nabyć na rugito.pl spełnią najwyższe oczekiwania.

Gumowa wycieraczka na zewnątrz, a materiałowa- wewnątrz budynku

Niezależnie od tego, czy przekonałeś się już o jakości naszych wycieraczek biurowych- sprawdź, co możemy Ci zaoferować, dla Twojej prywatnej przestrzeni. Jeśli chcesz zmniejszyć ilość zabrudzenia wnoszonego z zewnątrz, z pewnością pomocne okażą się nasze materiałowe wycieraczki domowe. Wybierz estetyczną wycieraczkę, który pozwoli na jeszcze dokładniejsze oczyszczenie obuwia. Wycieraczkigumowe zewnętrzne mogą być użytkowane w pierwszej fazie oczyszczania butów z zabrudzeń. W fazie drugiej możemy wykorzystać właściwości wycieraczek materiałowych. Dzięki zastosowaniu takiej metody- możemy zminimalizować ryzyko zabrudzenia podłóg. Regularne korzystanie z wycieraczek sprawia, że do pomieszczeń w budynku nie nanosi się woda, która pojawia się na butach np. podczas ulewy lub w czasie opadu śniegu.Użytkownicy wycieraczek nie tylko pozbywają się ze swojego obuwia zabrudzeń lepkich, ale także kurzu. W dodatku nabycie skutecznej wycieraczki gumowej efektuje brakiem konieczności częstego samodzielnego sprzątania lub korzystania z usług ekipy sprzątającej. Z wycieraczek gumowych pod drzwi można korzystać przez długi okres czasu, bez konieczności konserwacji. Cykliczne wyczyszczenie wycieraczki jest banalnie proste: może polegać na przemyciu jej wodą z uniwersalnym płynem czyszczącym.

Przy okazji wyposażenia posesji o wycieraczki, warto także rozważyć nabycie uniwersalnych mat antypoślizgowych i nakładek na schody. Te produkty pomogą nam działać prewencyjnie- zapobiegać poślizgnięciom. Zachowując ostrożność, możemy w prosty sposób zatroszczyć się o zdrowie domowników lub pracowników i to w dodatku niewielkim kosztem.