Rugito.pl to modne dywany od 2016 roku. Od tego czasu zajmujemy się ich sprzedażą nie tylko w Polsce, ale również wielu zadowolonych odbiorców mamy w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Węgry i Niemcy. W naszym asortymencie znajdują się zarówno tanie dywany na każdą kieszeń, jak i bardziej ekskluzywne wyroby, które powinny zadowolić gusta wymagających klientów.

 

Oferujemy stylowe dywany do każdego wnętrza i na każdą okazję. Prezentujemy popularne dywany shaggy, dywany o orientalnym designie, które pasują idealnie do klasycznie urządzonych wnętrz. Także zakupić można u nas nowoczesne dywany o przyciągających wzrok minimalistycznych i geometrycznych wzorach. Każdy dywan jest dostępny w kilku wersjach rozmiarowych. Przygotowaliśmy duży wybór wykładzin do domów i obiektów – to wykładziny PCW oraz wykładziny dywanowe w pełnej palecie wzorów. Także oferujemy chodniki idealne na korytarze oraz schody, wycieraczki, sztuczną trawę.

 

Nasz internetowy sklep z dywanami Rugito to miejsce, w którym mogą zapoznać się Państwo z naszą ofertą oraz złożyć wygodnie zamówienie. Wszystkie produkty znajdują się już w naszym magazynie, dlatego realizacja zamówienia następuje natychmiastowo, aby już następnego dnia zakupy mogły być u Państwa.

 

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Gowarczów, Aleja Wyzwolenia 61.

Tanie dywany, chodniki, wykładziny – zapraszamy serdecznie!