Blog

Jaka wykładzina sprawdzi się w pokoju dziecięcym?

Jaka wykładzina sprawdzi się w pokoju dziecięcym?

wykladzina dziecieca, wykladzina na dziecka, baby, wykladzina dywanowa

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie wykończenie podłogi wybrać do pokoju dziecięcego, postaw na wykładzinę dywanową! Dzięki miękkiej, puszystej strukturze, zapewni komforti wygodępodczas zabawy oraz sprawi, że pokój stanie się bardziej przytulny. Z łatwością znajdziesz wykładzinę z ukochaną postacią z bajki lub w ulubionym kolorze i dopasujesz ją do aranżacji pokoju dziecka. Unikalne wzory i kolory sprawią, że pokój Twojego malucha zmieni się w prawdziwą baśniową krainę. Rodziców zadowoli fakt, że wykładzina dywanowa to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które posłuży dziecku przez długie lata.

Poznaj nasze propozycje na balkonowe aranżacje

Poznaj nasze propozycje na balkonowe aranżacje

dywany na balkon, balkonowe aranzacje, dywan na taras, dywan sznurkowy, dywany sznurkowe, wykladzina pcv, sztuczna trawa

Mamy dwa rodzaje balkonów – częściowo zabudowane z trzech lub pięciu stron oraz całkowicie odsłonięte. Każdy z nich w różnym stopniu narażony jest na działanie czynników atmosferycznych. Im bardziej balkon jest odsłonięty, tym więcej deszczu, śniegu i zanieczyszczeń niesionych przez wiatr dostaje się na jego powierzchnię, pozostawiając nam mniej możliwości zaaranżowania przestrzeni. Nie znaczy to jednak, że nie możemy sobie pozwolić na urządzenie go w ciekawy sposób.

Dywan w kwadracie?

Dywan w kwadracie?

dywan w kwadracie, dywan shaggy, dywan do salonu, kwadratowy dywan, do sypialni

Dywan to jeden z tych elementów aranżacji wnętrza, który potrafi diametralnie zmienić jego charakter. W abstrakcyjne, nowoczesne wzory, w stylu retro, w klasycznych, stonowanych odcieniach czy w odważnym, intensywnym kolorze – ogromny wybór wzorów,, modeli i kolorów może przyprawić o zawrót głowy! Odpowiednio dobrany dywan będzie pełnił nie tylko rolę dekoracyjną, ale przyczyni się także do zwiększenia funkcjonalności wnętrza, czyniąc je bardziej komfortowym.