Blog

Venezia – delikatność i styl

8 Marzec 2021
Venezia – delikatność i styl

Wiosna kojarzy się ze świeżością i delikatnością. Możemy zaobserwować, jak natura w niezwykły sposób budzi się do życia.  W prosty sposób możemy odświeżyć także swoje pomieszczenia i nadać im „nowego życia”. Oryginalna aranżacja, poduszki dekoracyjne, przeróżne figurki, narzuty – idealnym dopełnieniem będzie dywan z delikatnymi wzorami w kolorze piasku. Utrzyma całość w wizualnym porządku i nada równowagi.

Kolekcja pełna stylu, klasy i prostoty – taka jest właśnie nasza nowość, Venezia. Charakteryzują ją stonowane kolory: odcienie głównie beżu, bieli a także szarości z domieszką lśniącej miedzi i granatu.

W dotyku dywany są bardzo miękkie, gęste i miłe. Ich czyszczenie także nie sprawia większego problemu. Linia Venezia to dywany z przędzy polipropylenowej z poliestrem. Grubość wynosi 9 mm, a waga: 1650 gr/m2. Beże i szarości przełamane zostały unikatowym błyskiem – dzięki temu dywany Venezia doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.

Zdecydowanym atutem jest to, że w naszej ofercie można znaleźć dywany o wielkości dopasowanej do wymiarów dużego salonu, ale również niewielkiej sypialni. Seria Venezia to prawdziwe dzieła sztuki wśród dywanów. Są one jednocześnie wytrzymałe na intensywną eksploatację – jeśli potrzebny Ci dywan do salonu, w którym toczy się na co dzień życie rodzinne, Venezia to strzał w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się również jako dywan do nowoczesnego loftu.

Całą kolekcję można objerzeć - tutaj - .

  • Oferta

Dywan ekskluzywny VENEZIA G385A szary

Dywan ekskluzywny VENEZIA G446A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G443A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G437A szary

Dywan orientalny VENEZIA G435A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G433A kremowy

Dywan orientalny VENEZIA G432A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G421A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G401A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G398A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G393A kremowy

Dywan ekskluzywny VENEZIA G392A kremowy