Blog

Szybki remont pokoju dziecięcego z kolekcją Happy

1 Marzec 2021
Szybki remont pokoju dziecięcego z kolekcją Happy

Za nami już pierwsze powiewy wiosny. Powoli odkładamy zimowe kurtki w głąb szafy i cieszymy się pierwszymi promieniami słońca. Po długiej zimie, w naszym domu zapewne znajdzie się wiele rzeczy do remontu. Wraz z odświeżeniem garderoby, chcielibyśmy odświeżyć nasze pomieszczenia.

Tutaj przychodzimy z pomocą. Najprostszym i skutecznym rozwiązaniem na przearanżowanie wnętrza jest wymiana bądź zakup dywanu. Nie wymaga od nas dużych nakładów pracy, a efekt jest natychmiastowy. Możemy użyć dywanu jako element dominujący bądź wpasować go w kolory naszej aranżacji.

Najnowsza kolekcja dywanów dziecięcych ‘’Happy’’ zaprojektowana została, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów - szczególnie tych najmniejszych. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć kolorów i przeróżnych wzorów. Klasyczne i stonowane dywany najlepiej stosować w sypialni, kuchni czy domowym salonie. Dzieci uwielbiają kolory, barwne meble, zabawki i inne przedmioty. Pozwala to rozwijać ich kreatywność i budzi wyobraźnie.

Dywany z najnowszej kolekcji Happy mają to wszystko, czego chce się po nich oczekiwać. Są gęste i grube – runo o wysokości 9 milimetrów i waga 1600gr/m2. Dodatkowo posiadają piękne kolorowe wzory w jasnych, pastelowych odcieniach. Z pewnością świetnie wpasują się w niejedno wnętrze, dodając mu świeżości i koloru. Ich utrzymanie także nie sprawia większego problemu. Swobodnie można je odkurzać i prać ręcznie, używając odpowiednich środków do czyszczenia dywanu.

Jeżeli jednak potrzeba czegoś bardziej stonowanego, w kolekcji dywanów Happy posiadamy także proste wzory w kształcie koła. Dominują w nich beże, brązy, biel i szarości.


                                               Całą kolekcję można zobaczyć – tutaj -